Výsledky voleb do školské rady

13. 09. 2023     sekce: Školská rada     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Jak jsme Vás již informovali, k 31.8.2023 skončila svou práci ve školské radě paní Keclíková. Důvodem skončení bylo, že již její dítě nenavštěvuje ZŠ a MŠ Hranice, Šromotovo. Děkujeme jí i tímto za dlouholetou práci ve školské radě, za její konstruktivní návrhy na zlepšení chodu školy a za velmi dobrou spolupráci s vedením školy.

V doplňovacích volbách byl volen kandidát na období od 11.9.2023 do 11.7.2023, kdy proběhnou řádné volby dvou zástupců rodičů. O členství ve školské radě se ucházeli:

1. Dombrovský Andrej, Ing., PhD., bydliště Pod Lipami 1859, Hranice
  2. Štěpán Pavel, Bc., Tř. 1. máje 1786, Hranice
  3. Vinklerová Petra, Hromůvka 1888, Hranice

Volby proběhly v rámci třídních schůzek, celkem bylo vydáno 194 hlasovacích lístků, odevzdáno bylo 186 hlasů, jeden z nich byl neplatný (byl odevzdán bez vyznačení podporovaného kandidáta). Jednotliví kandidáti získali následující počet hlasů:

1. Vinklerová Petra, 80 hlasů
  2. Štěpán Pavel, 65 hlasů
  3. Dombrovský Andrej, 40 hlasů.

Do školské rady tak byla zvolena paní Petra Vinklerová, bydliště Hromůvka 188, Hranice. Školská rada tak bude pracovat ve složení:

• zástupci za rodiče: Bělíková Lucie a Vinklerová Petra
  • zástupci za zřizovatele: Čamborová Hana a Foltýnová Zuzana