Talentové zkoušky již 3. února 2020

24. 01. 2020     sekce: Předškoláci     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Vážení rodiče,

jak jsme Vás již informovali, od 1. září otvíráme první třídu s rozšířenou výukou. Výuka bude rozšířena o jednu hodinu denně, přičemž bude podpořena výuka anglického jazyka, logiky a osobnostního rozvoje. Tyto oblasti jsou dlouhodobě prioritami školy a proto je chceme podpořit v širším měřítku. Bližší informace o třídě s rozšířenou výukou si můžete přečíst na stránkách našeho partnera, Světu vzdělání. O besedě na toto téma, která proběhla ve středu 22.1.2020 na naší škole, referoval také Hranický deník.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, sdělíme Vám podrobnější informace, jak dále postupovat. Předně je třeba si uvědomit, že podmínkou pro přijetí je úspěšné splnění talentové zkoušky. První termín této zkoušky je již v pondělí 3. února 2020! Pro její zdárný průběh je třeba učinit kroky, které jsou popsány na stránkách Světu vzdělání, tj.:

1. Nejdříve se musíte zaregistrovat pomocí tohoto formuláře. V něm vyplníte své jméno, kontaktní a přihlašovací údaje.
  2. Po přihlášení vyplníte elektronickou přihlášku. V ní uvedete, že chcete navštěvovat školu Hranice, ZŠ Šromotovo, dále uvedete jméno, příjmení a datum narození Vašeho dítěte, pokud chcete, tak údaje o mateřské škole, kterou Vaše dítě navštěvuje, musíte potvrdit souhlas s podmínkami a přihlášku odeslat.
  3. Po vyplnění a odeslání přihlášky vám přijde ověřovací email, který je potřeba potvrdit. Po jeho potvrzení obdržíte kód dítěte a tabulku termínů talentových zkoušek, ve které si můžete vybrat den a čas, který vám nejvíce vyhovuje.
  4. V rezervovaný čas přijďte s dítětem na naši školu. Počítejte s celkovou délkou zkoušky v rozsahu 45 minut.

Pokud byste chtěli jakékoliv doplňující informace, můžete se obrátit na ředitele školy (habermann@zssromotovo.cz, tel. 774 470 722) nebo také můžete kontaktovat přímo Svět vzdělání.

Těšíme se na Vás.

Radomír Habermann, ředitel školy