Otvíráme první třídu s rozšířenou výukou

10. 01. 2020     sekce: Předškoláci     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Vážení rodiče,

od 1. září 2020 otevíráme jednu 1. třídu s výukou rozšířenou o hodiny angličtiny, logiky a osobnostního rozvoje. Děti budou mít celkem čtyři hodiny anglického jazyka, přičemž většina z nich bude probíhat v půlených skupinách. Cíleně budeme podporovat logické myšlení a samostatné uvažování. Uvedené budeme podporovat i ve výuce matematiky, kterou budeme v této třídě učit Hejného metodou. Protože jsou pro nás důležité dobré vztahy mezi žáky, budeme cíleně podporovat osobnostní rozvoj žáků.

Výhodou této třídy bude to, že ji budeme naplňovat maximálně na 22 žáků. V půlených hodinách tak budou žáci pracovat v jedenáctičlenných skupinách.

Pokud Vás tato nabídka oslovila a chtěli byste se dozvědět více o tomto konceptu vzdělávání, přijďte na informační schůzku ve středu 22. ledna 2020 v 16 hodin do učebny č. 25 (1. patro vpravo). Přítomni budou ředitel školy Radomír Habermann, ředitel Světa vzdělání (s kterým budeme na realizaci spolupracovat) Tomáš Blumenstein a budoucí učitelka této první třídy. Podrobně vysvětlíme, co od této výuky můžete očekávat, odpovíme na všechny Vaše dotazy. Těšíme se na Vás.

Bližší informace můžete získat na webových stránkách Světa vzdělání.