Přístup žáků do Školy online, konzultační hodiny.

20. 03. 2021     sekce: Informace     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Přístup žáků do Školy online.

Vzhledem k tomu, že distanční výuka skutečně probíhá neúměrně dlouho a vzhledem k tomu, že postihuje i nejmenší žáky, rozhodli jsme se umožnit žákům 2. a ž 9. ročníku přístup do Školy online. Žáci tak budou mít přístup minimálně do elektronické žákovské knížky a nebudou tak již závislí na umožnění přístupu ze strany rodičů. Tento přístup jim bude sloužit po celou dobu školní docházky.

Jakým způsobem si mají účet zřídit? Na školní mail každého žáka (xxxx@goog.zssromotovo.cz) jsme zaslali postup společně s vygenerovaným PINem. Postup registrace je obdobný, jako u zřizovaného přístupu ze strany rodičů. Pokud by si Vaše děti s registrací nevěděli rady, pomožte jim prosím. Děkujeme.

Pokud by i před Vaši intervenci problém přetrvával, obraťte se prosím na svého třídního učitele.

Konzultační hodiny

Pravidelné březnové konzultační hodiny, které měly proběhnout v pondělí 29.3.2021, se v klasické formě neuskuteční. Rodiče mohou pro získání informaci o prospěchu a chování využít jeden z těchto uvedených způsobů:

1. kontaktovat jednotlivé vyučující či třídní učitele elektronicky na mailu, který naleznete zde
  2. v nutných a naléhavých případech je možné si na výše zmiňovaném mailu domluvit osobní konzultaci ve škole ve dnech 29. až 31. března 2021.

Dubnové konzultační hodiny proběhnou již v podobě, na kterou jste zvyklí.