Školní večírek

13. 02. 2020     sekce: SRPŠ     autor: Petra Kunovská     tisk: tisk článku

Srdečně zveme zaměstnance školy, rodiče a přátele školy na školní večírek, který pořádá SRPŠ Šromotovo v pátek 6. března 2020 od 19:30 v Sokolovně v Hranicích.

Rezervace a prodej vstupenek u Petry Kunovské. E-mail: kunovska@zssromotovo.cz

Děkujeme, že přispíváte u svých třídních učitelů do fondu SRPŠ i když se večírku nechcete zúčastnit, třeba jen symbolickou částkou 50 Kč. Celý výtěžek z večírku je věnován výhradně žákům naší školy. Díky zisku z večírku a z vašich příspěvků můžeme žákům nakupovat odměny na školní předmětové soutěže, tradiční akce jako je sportovní den, Klíče od pevnosti Šromoťák, Halloweenský karneval, uhradit žákům cestovné na soutěže, přispívat na lyžařský kurz, školní výlety tříd apod.

Budeme také rádi za jakýkoliv příspěvek do tomboly, který můžete předat vašim třídním učitelům.

Za SRPŠ Šromotovo děkuje Petra Kunovská.