1. místo v celostátní soutěži

19. 01. 2020     sekce: Školka     autor: Martina Polláková     tisk: tisk článku

Mám velkou radost, že se s Vámi mohu podělit o krásný umělecký zážitek. 

V sobotu 18.1. 2020 jsme s Pavlíčkem Šváčkem a jeho rodinou jeli na vyhlášení výsledků celostátní výtvarné soutěže s názvem "Vánoce očima dětí 2019". Předání ocenění proběhlo v nádherném Klášteře Pražského Jezulátka v Praze. Nejprve jsme si prohlédli Pražské Jezulátko v šatičkách a pak všechny zaslané obrázky do soutěže. Po usazení do lavic jsme čekali na vyhlášení výsledků. Již předem jsme věděli, že se Pavlíček umístil mezi třemi nejlepšími, ale vyhlášení 1. místa za originalitu Pavlíčkova obrázku v kategorii 4-7 let nás doslova ohromilo. Pavlíčkovi předávali ceny organizátoři soutěže a představení Kláštera Pražského Jezulátka. Po předání cen jsme byli organizátory soutěže pozváni na raut do sakristie.

Domů jsme odjížděli s blaženým pocitem radosti a vědomím, že se naše malá školka Šromotova pastelka z Hranic v ČR neztratí.

Bc. Martina Polláková

 

Fotogalerie