2. schůzka ŽP

09. 10. 2017     sekce: Parlament     autor: Hana Purgertová     tisk: tisk článku

Program 2. schůzky ŽP 9. 10. 2017

1. Prezentace členů ŽP ve vitríně vchodu školy – úkol trvá, problémem je absence některých členů, dokončit co nejdříve.

2. Burza 16. – 20. 10. 2017 připomenout ve třídách.

3. Sběr papíru: zapojí se všechny třídy 30. 10. – 3. 11., výsledky budou následující týden /info p. uč. Straka a p. uč. Bouchala/, ZOO Zlín děkuje za příspěvek na lva pustinného.

4. Mobily ve škole - používat v souladu s nastavenými pravidly. Zastáváme názor, že v současnosti lze považovat mobil, tablet či jinou běžně používanou spotřební elektroniku, za obvyklé věci, které můžeme nosit do školy. Využíváme je ve výuce a o přestávkách tak, že nikoho nevyrušují a neomezují /hlasitost, nevhodné hry! Zatím zůstává možnost používání po celý týden.

5. Úklid okolí školy – hlídat si svůj termín

6. Halloweenský karneval pro 1. – 3. ročníky – 30. 10. 2017, začátek 14:00 hod, ukončení 16:30, organizátoři od 12 hod do 17 hod. Koordinátorka: D. Dušánková, Václav Koutný 9. A. Schůzka všech žáků, kteří budou pomáhat s organizací Halloweenského karnevalu bude ve středu 10:45 v učebně č. 72.

7. Ovoce a mléko do škol – vyzvedneme si vždy ráno ve vestibulu a o velké přestávce rozdáme všem žákům. Poté uklidíme odpadky nebo si mléko či ovoce můžeme odnést domů. Je vhodnější mít připravenu menší svačinu a produkt konzumovat ve škole.

8. Školní jídelna – zlepšujeme své chování, jíme příborem, chováme se kulturně.

Zápis provedla: Hana Purgertová

 

 

Nejčtenější články