Žádost o elektronický kontakt

31. 08. 2020     sekce: Informace     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Vážení rodiče, minulý školní rok byl výrazně poznamenán náhlou epidemiologickou situací, která vedla k uzavření škol. Je možné, že i v tomto školním roce může dojít k úplnému či částečnému uzavírání škol. Chtěli bychom být na tuto situaci lépe připraveni a lépe Vás informovat o průběhu a výsledcích případného distančního vzdělávání. Pokud nám vypadnou tradiční informační zdroje v podobě žákovské knížky a diářů, rádi bychom využili prostředí Školy Online. Od Vás bychom potřebovali alespoň jeden funkční emailový kontakt. Jeho prostřednictvím bychom Vám zaslali údaje potřebné pro Váš přístup do aplikace Škola Online. V ní budete mít možnost vidět do kdy a jaké úkoly má Vaše dítě splnit a také jejich hodnocení. Budete tak moci účinně své dítě podpořit, pokud by se mu během distanční výuky nedařilo.

Vaše dítě donese 1.9. k aktualizaci výpis údajů z naší matriky. Pokud od Vás nemáme alespoň jeden mailový kontakt, doplňte jej prosím. Následně třídní učitel ověří, zda je mail skutečně funkční krátkou zprávou. Povrďte ji prosím. Do konce září bychom Vás všechny informovali o způsobu, jak se dostanete do výše uvedené aplikace. Případně budeme nápomocni, pokud by se něco nedařilo. Děkuji Vám za pochopení a spolupráci.

Radomír Habermann, ředitel školy