V pondělí 3.9. začínáme

29. 08. 2018     sekce: Informace     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Vážení rodiče, milí žáci,

přinášíme Vám několik aktuálních informací potřebných k zahájení školního roku. Začínáme v pondělí 3.9. v 8:00 hodin.

Konce vyučování první den školy:

První tři dny proběhnou adaptační a již tradiční Tři dny s třídním. Již od prvního dne bude žádoucí Vaše zapojení do třídních aktivit, proto si s sebou vezměte psací potřeby, svačinu a pití. Konce vyučování budou první den následující:

1. třída: 9:15 hodin

2. až 5. třída: 9:30 hodin

6. a 7. třída: 10:00 hodin

8. a 9. třída: 10:30 hodin

Kdy bude končit vyučování další dva dny, se dozvíte 3. září, od čtvrtku 6. září se učí dle rozvrhu.

Obědy:

Obědy budou k výdeji od 11:00 hodin. Pro přihlášení obědu můžete využít webovou aplikaci nebo si můžete oběd objednat osobně u vedoucí školní jídelny.

Přístupnost do školy:

Prosíme rodiče, aby respektovali dopravní značení u školy, snažili se o zajištění bezpečnosti dětí a nevjížděli ke škole auty. Při příchodu dítěte do školy využijte prosím parkování na Šromotově náměstí, či v ulicích Čechova a Galašova. Před osmou hodinou ranní je parkování v těchto ulicích zdarma.

Rozvrh hodin:

Platné rozvrhy včetně uvedených učeben již najdete na našem webu.

Zájmové útvary:

Na našich webových stránkách již najdete nabídku zájmových útvarů. Můžete si vybírat dle svého zájmu a možností. Přihlášku do jednotlivých kroužků najdete po kliknutí na název vybraného kroužku.