Mokrá štafeta na 1000 m a závod jednotlivců - 50 m kraulem

01. 04. 2019     sekce: Informace     autor: Ivana Andrýsková     tisk: tisk článku

Ve štafetě jsme obsadili krásné 2. místo, v individuálních závodech jsme dosáhli skvělých výsledků ve všech kategoriích a jako jediná škola jsme měli závodníky z řad nejmenších prvňáčků! Za naši školu plavalo celkem 30 dětí. Někteří plavali jen štafetu, někteří individuální závody, někteří obojí. Je jen škoda, že jsou hodnoceny pouze 3 kategorie: 2.-4. třída, 5.-7. třída a 8.-9. třída, protože v rámci jednotlivých kategorií jsou velké věkové rozdíly a tak na stupně vítězů dosáhli ve většině případů jen ti nejstarší. Prvňáčci svou kategorii ani neměli, takže jsme si je odměnili sami, protože to byli fakt borci!!! Všichni si zaslouží obdiv a velikou pochvalu, a děkuji všem za vzornou reprezentaci naší školy!

Výsledky jednotlivých kategorií
MOKRÁ ŠTAFETA NA 1000 METRŮ
13. ročník - úterý 26. 3. 2019
Štafeta škol        
Pořadí Jméno Škola Třída Čas
1 ZŠ 1. máje     14:09,41
2 ZŠ a MŠ Šromotovo     15:37,28
3 ZŠ a MŠ Struhlovsko     18:35,23
Dívky, 2.-4.třída, plavecký styl kraul, 50metrů        
1 Mareček Leila Ludmila ZŠ 1. máje 2. 0:41,73
2 Polcerová Karolína x 4. 0:43,28
3 Burnett-Jones Isabela x 4. 0:43,83
4 Hradilová Klára ZŠ Lipník nad Bečvou 4. 0:57,63
5 Lévová Nikol ZŠ a MŠ Šromotovo 4. 0:58,76
6 Machová Sofie Nella ZŠ a MŠ Šromotovo 4. 1:00,01
7 Fedorová Eliška ZŠ a MŠ Šromotovo 2. 1:04,07
8 Vaculová Lenka x 4. 1:17,12
9 Kovářová Gabriela ZŠ Lipník nad Bečvou 4. 1:17,80
10 Stojanová Lucie ZŠ a MŠ Šromotovo 1. 1:31,77
11 Drábková Anna ZŠ a MŠ Šromotovo 1. 2:08,10
12 Balánová Karolína ZŠ a MŠ Struhlovsko 4. 2:11,10
13 Bártková Radka ZŠ a MŠ Struhlovsko 4. DNF
Hoši, 2.-4.třída, plavecký styl kraul, 50metrů        
1 Karbas Martin ZŠ Lipník nad Bečvou 4. 0:52,70
2 Hanák Mikuláš ZŠ Lipník nad Bečvou 4. 0:56,29
3 Pavelka Tomáš ZŠ a MŠ Olšovec 2. 1:04,55
4 Málek Daniel ZŠ 1. máje 3. 1:06,80
5 Procházka Matěj ZŠ Lipník nad Bečvou 4. 1:07,42
6 Baar Tomáš ZŠ 1. máje 3. 1:13,81
7 Symerský Radek ZŠ a MŠ Šromotovo 3. 1:14,01
8 Nerád Richard ZŠ a MŠ Šromotovo 3. 1:14,37
9 Molnár Max ZŠ a MŠ Šromotovo 1. 1:14,75
10 Otruba Daniel ZŠ a MŠ Šromotovo 3. 1:16,65
11 Markovský Vojtěch ZŠ a MŠ Šromotovo 2. 1:16,73
12 Drábek Adam ZŠ a MŠ Šromotovo 1. 1:28,81
Dívky, 5.-7.třída, plavecký styl kraul, 50metrů        
1 Kasparová Kateřina ZŠ a MŠ Šromotovo 7. 0:35,41
2 Krejčí Daniela ZŠ 1. máje 6. 0:36,63
3 Polcerová Adéla x 6. 0:38,82
4 Adámková Helena ZŠ 1. máje 7. 0:49,09
5 Škrobánková Nikola ZŠ a MŠ Struhlovsko 5. 0:50,33
6 Lazíková Valerie ZŠ 1. máje 5. 0:52,93
7 Dopitová Lucie ZŠ a MŠ Šromotovo 6. 0:54,02
8 Hendrychová Klára ZŠ a MŠ Šromotovo 5. 1:01,22
9 Přikrylová Miroslava ZŠ a MŠ Struhlovsko 5. 1:03,94
10 Raptová Kateřina ZŠ a MŠ Struhlovsko 5. 1:05,41
11 Hrazdilová Nela ZŠ a MŠ Struhlovsko 6. 1:09,09
12 Pospíšilová Karolína ZŠ 1. máje 7. 1:09,15
13 Barošová Monika ZŠ a MŠ Struhlovsko 5. 1:14,74
Hoši, 5.-7.třída, plavecký styl kraul, 50metrů        
1 Koutný Matěj ZŠ 1. máje 6. 0:31,98
2 Seibert Michal ZŠ a MŠ Šromotovo 7. 0:37,01
3 Cibiček Albert ZŠ 1. máje 6. 0:37,70
4 Hotař Jiří ZŠ a MŠ Struhlovsko 6. 0:39,31
5 Hornik Miroslav ZŠ a MŠ Šromotovo 5. 0:43,84
6 Janiš Jaromír ZŠ a MŠ Struhlovsko 7. 0:48,08
7 Hón Petr ZŠ a MŠ Struhlovsko 6. 0:49,18
8 Kocián Filip ZŠ a MŠ Struhlovsko 5. 0:51,76
9 Šafařík Adam ZŠ 1. máje 6. 0:51,98
10 Čadra Martin ZŠ a MŠ Struhlovsko 5. 0:55,18
11 Ficnar Dominik ZŠ 1. máje 5. 0:55,84
12 Frais Adam ZŠ a MŠ Šromotovo 5. 1:05,28
13 Košťál Martin ZŠ a MŠ Struhlovsko 5. 1:09,44
14 Weber Richard ZŠ a MŠ Struhlovsko 5. 1:13,43
15 Dušánek Jiří ZŠ a MŠ Šromotovo 5. 1:14,99
Dívky, 8.-9.třída, plavecký styl kraul, 50metrů        
1 Münsterová Tereza ZŠ a MŠ Šromotovo 9. 0:37,96
2 Chalánková Tereza ZŠ a MŠ Šromotovo 8. 0:39,71
3 Číhalová Julie ZŠ 1. máje 9. 0:39,86
3 Macečková Veronika ZŠ 1. máje 8. 0:39,88
5 Mičkalová Barbora Gymnázium Hranice 9. 0:40,17
6 Stuchlíková Anna Gymnázium Hranice 9. 0:41,34
Hoši, 8.-9.třída, plavecký styl kraul, 50metrů        
1 Hrazdil Adam ZŠ a MŠ Struhlovsko 8. 0:34,49
2 Polický Ondřej ZŠ 1. máje 8. 0:37,80
3 Roth Jan ZŠ a MŠ Šromotovo 9. 0:44,68
4 Zhříval Jaroslav ZŠ 1. máje 8. 0:50,35
 

Nejčtenější články