Miniházená třeťáků

01. 04. 2019     sekce: Informace     autor: Ivana Andrýsková     tisk: tisk článku

Ve druhém kole školní ligy v miniházené hrály za naši školu opět čtyři týmy, dva ze 3.B - Dragoni a Béčáci, jeden ze 3.A - Drsňáci a jeden ze 3.C - Bílí tygři. Hrálo se ve dvou skupinách po 5 družstvech, systémem každý s každým, zápas trval 10 minut. Na pravidla dohlíželi rozhodčí z řad mladých házenkářů - žáků naší školy – Tobiáš Polišenský a Jakub Mareš. Malí házenkáři a házenkářky hráli s obrovským zápalem a nasazením, bojovali do poslední vteřiny. Velkou pochvalu si zaslouží nejen všechny děti, které byly moc šikovné, ale i kluci v roli rozhodčích. Je to jedna ze skvělých akcí pro děti z 1. stupně, která je dobře zorganizovaná. Výsledky z jednotlivých kol se započítávají a vše se vyhodnocuje až po posledním turnaji. Všichni dostali sladkou dobrotu, což je taky známkou nejen dobré organizace, ale hlavně odměnou pro všechny malé hráče! Ještě nás čekají 2 kola, na která se moc těšíme! Všem dětem děkuji za vzornou reprezentaci naší školy!