PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2019 ÚTERÝ

21. 08. 2019     sekce: Akce školy     autor: Petr Drábek     tisk: tisk článku

Ráno jsme zapsali, co se dělo první den. Vytvořili jsme pomocí mapy animaci trasy ze včereška. Vybrali jsme si, na co půjdeme do kina a našli spoje do Olomouce na zítřejší výlet. Záhláli jsme si anglickou hrou a potom jsme šli na oběd. Na oběd bylo jídlo zvané guláš a polévka. Po obědě jsme se připravili a jeli na Jadran. Po cestě jsme se několikrát zastavili a počkali na Filipa Pavlicu, kterému to trvalo déle a pak jsme si mohli vybrat z kratší nebo delší cesty. Já jsem si vybral kratší. Po příjezdu jsme se šli vykoupat a až přijeli ostatní tak se nám konečně podařilo synchronizovat pohyb a udržet se na dřevěné kládě. Později si někteří si dali zmrzlinu a vyjeli jsme. Cestou zpět jsme se stavili na takové "hřiště" s více částmi, kde jsme posilovali. Večer jsme si říkali, co se bude příští den dít. Před spaním jsme se koukali na film Jurský svět Zánik říše.

Adam Kmoch


Posnídali jsme kornflejky a šli jsme psát  první den, potom jsme dělali animaci. Pak byl oběd. Potom jsme se nachystali na "smrtelný" výlet na Jadran do Lipníku.

Potom jsme jeli, jeli, jeli a dojeli zastávku, kde jsme si měli vybrat delší nebo kratší cestu já jel kratší. Dojeli jsme asi 5 min od těch, co jeli delší trasu a šli hned do vody. Voda byla super a byl tam klučina, co nám nechtěl pučit kladu. Tak mu paní učitelka ať nám ji půjčí a mi mu ji vrátíme, tak jsme si s ni hráli, dělali z ní vor, raketu, ponorku. Potom jsme se vraceli a odpadl mi zvonek. Potom jsme objížděli stanoviště se cvičením. A zastavili jsme se tam. A vrátili jsme se do školy a leželi , čekali než se vzpamatujeme potom jsme si dali večeří. Pustili jsme si film a šli spát –zzzzzzz

Martin Roháček


V úterý ráno byl budíček v 7:50. Začali jsme snídaní, na kterou byl chleba nebo rohlík se salámem nebo kuličky s mlékem. Po snídani jsme šli pracovat na počítače. Museli jsme udělat zápis z pondělí a animaci cyklotrasy z pondělí. Po dopolední práci na počítači jsme šli na oběd. Byla moc dobrá polévka a jako hlavní vchod byl guláš s kuřecím masem a knedlík. Jakmile jsme poobědvali tak jsme šli dokoupit zásoby do Alberta. Po příchodu do školy následoval volný režim v rámci poledního klidu. Po poledním klidu byl na plánu celoodpolední výlet na kolech k Jadranu. Cesta byla velmi příjemná, jelikož nebylo horko ani zima. Jakmile jsme dorazily k Jadranu tak jsme se šli osvěžit do Jadranu. Voda byla zkraje studená ale později už to nebylo až tak hrozné. Na zpáteční cestě jsme vyzkoušeli různé atrakce, které byly při cestě. Dorazili jsme až v 18:30. Poté ve škole následovala večeře, na kterou byl chléb ve vajíčku a párek jako příloha byly rajčata, okurka nebo ředkvička. Pak následoval film. Poté už večerka.

Michal Rychlý


ANIMACE CESTY DO LIPNÍKA

 

Fotogalerie

 
 

Nejčtenější články