PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2019 ČTVRTEK

21. 08. 2019     sekce: Akce školy     autor: Petr Drábek     tisk: tisk článku

Ve čtvrtek jsme do oběda byli ve škole jen tak jsme se váleli, psali jsme své prožitky ze středečního výletu, pracovali jsme na anglickém obrázku. V naší oblibené restauraci se stal zázrak. Někdo si  asi přečetl naši recenzi a toho kuchaře se zlomenými prsty vyhodili. A dali nám na stůl něco opravdu poživatelného. Hned potom jsme vyrazili do blízkého Albertu, kde jsme si zajistili pitný režim a potraviny na večeři a snídani. A pak jsme vyrazili do Teplic do jeskyní. Po jeskyních jsme navštívili  informační centrum v Teplicích nad Bečvou, kde nám pouštěli film o jeskyních a vyzkoušeli jsme si 3D brýle. Nakonec jsme si zahráli minigolf, který byl těžší než jsme mysleli. Na zpáteční cestě do školy jsme si půjčili loďky a zahráli jsme si na Titanic. A prováděli jsme různé námořní bitvy. Večer jsme si pustili Anabel 2 a umravinli Pavlicu takže to bylo super.

Rober Randýsek


Dnes ráno jsme vstali trochu později než ve středu. Když jsem se dobelhal na snídani tak jsem si dal 2 chleby s máslem a rajčetem. Dopoledne jsme měli za úkol napsat na fotku ,kterou jsme si včera připravili 20 slov a 10 nových slov. Také jsme hráli turnaj ve hře spiderman word web game nejvíce bodů bylo 8 tisíc já měl 6801. Na oběd jsme se vydali do jídelny U 1 Máje, jídlo dnes stálo aspoň za něco, (berte to s nadsázkou). Jakmile jsme odešli z jídelny a z nákupu v albertu tak jsme měli 1h pauzu. Po pauze jsme na kole vyjeli do zbrašovských aragonitových jeskyní na minigolf a na šlapadla. Na večeři jsme měli pizzu, já jsem si dal hawaii. Večer jsme se koukali na Anabelle 2.

David Novosad


Ve čtvrtek jsme si na rozdíl od středy mohli přispat. Vstávali jsme netradičně až v 8:30. Nasnídali jsme se a přišla na řadu práce na PC. V plánu byl udělat zápis ze středečního dne, poté přišla na řadu anglická hra spiderman- words na body. Nejvíce bylo přes 8 tisíc bodů. Následoval oběd opět v jídelně 1. Máje. Byla velmi chutná polívka, jako vždy. Následovalo kuře na paprice s těstovinami. Museli jsme jít dokoupit věci na jídlo a pití kvůli pitnému režimu. Ve škole poté byl hodinu polední klid. Po poledním klidu byl na plánu výlet do Teplic nad Bečvou na kolech.          V Teplicích jsme nejdřív vyrazili do Zbrašovských aragonitových jeskyní. Průvodcem nám byl velmi sympatický pan průvodce, jehož výklad byl zajisté pro mnohé přihlížející zajímavý. Jakmile jsme opustily jeskyně zamířili jsme do místního informačního centra, kde jsme zhlédli film o Hranické propasti. Také zde byla virtuální realita o hranické propasti. Poté byl na plánu minigolf. Na zpáteční cestě jsme se zastavili na loďkách nebo také šlapadlech. Jako velmi nepříjemná událost snad celého soustředění se stala téměř u cíle, kdy jeden z nás konkrétně Kmoch při sjíždění jednoho z kopců narazil do auta kvůli výměně názorů s jedním proti chodcem. Naštěstí se nic vážného kromě rozbití bočního světla a poškrábání auta nestalo. Po příjezdu do školy jsme se mohli osprchovat, ale také uklidit si věci. Na večeři jsme si objednali pizzu. Tento den jsme zakončili filmem před spaním.   

Michal Rychlý

 

Fotogalerie

 
 

Nejčtenější články