Okresní kolo ve florbalu

30. 11. 2017     sekce: Akce školy     autor:     tisk: tisk článku

V pátek 24.11. se u nás v tělocvičně utkaly čtyři nejlepší týmy z okresu Přerov o postup do kraje. Z Přerova k nám přijely ZŠ ZA MLÝNEM a SVISLE, z Hranic 1. MÁJE a naše škola. Po šesti odehraných zápasech, ve kterých se hrálo každý s každým, byl vítěz jasný. Do kraje postoupila ZŠ 1. Máje, naše družstvo skončilo na 4. místě. Holky nám ukázaly krásný florbal, na hřišti se hrálo do poslední sekundy, každý tým chtěl vyhrát.

Sestava: 6.A Nela Brňovjáková, 7.A Natálie Gomolová, Tereza Habermannová, Aneta Sutorová, Karolína Šimková, 7.B Bětka Bajcarová – zápis, Aneta Václavková, 7.C Lucie Kočnarová, Adéla Kostruchová, Natálie Macháňová, Dominika Lekešová.

Díky všem za vzornou reprezentaci školy a vítězi gratulujeme k postupu!

Takhle viděly turnaj samotné hráčky:

Zápasy byly moc zajímavé, myslím si, že protihráčky byly dobré soupeřky. Nejlepší zápas byl, podle mě, s „májem“, moc jsem si ho užila.

Turnaj byl velmi napínavý. Moc se mi líbila podpora spoluhráčů. Moc dobře se mi hrálo s naším týmem.

Byla jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Všechny zápasy byly super. Moc jsme fandily 1. Máji. Moc se mi to líbilo.

Turnaj byl skvělý, sice jsme byly na 4. místě, ale všechny nás to bavilo. Myslím si, že bysme se zúčastnily zase. Příště budeme lepší.

Zápasy byly dobré a napínavé. Tým byl super a hlavně podpora.

Bylo to strašně napínavé na lavičce. A byl to nervák se na holky dívat, když jsem čekala, jak to dopadne. Moc se mi to líbilo.

 

Fotogalerie

 
 

Nejčtenější články