Klíče od pevnosti Šromoťák

25. 11. 2018     sekce: Akce školy     autor: Ellen Hašová     tisk: tisk článku

Týmové pokřiky, povzbuzování, smích a výkřiky radosti se ozývaly naší školou celé sobotní dopoledne 24.11.  Dobyvatele z řad našich současných žáků doplnili rodiče i bývalí žáci.
Podle plánu trasy se pohybovali pevností a na 12ti stanovištích prověřili svou fyzickou zdatnost, hbitost, trpělivost, postřeh i nápaditost a hlavně schopnost týmové spolupráce. Jaké úkoly si pro ně strážci pevnosti přichystali? Například bobování, přemisťování pavouků, lovení ryb, stavbu potrubí, přenášení bambulek brčkem, hraní na trubky a další záludnosti. Nadšení a snaha všech dobyvatelů byly odměněny sladkým pokladem!
Děkujeme všem malým i velkým šromoťákům, kteří svou hravostí přispěli k další podařené akci.