Zapojte se do výtvarné soutěže

05. 05. 2020     sekce: Volnočasové aktivity     autor: Martina Polláková     tisk: tisk článku

Milí žáci a rodiče,

mám pro Vás návrh. Pojďme se společně zapojit do regionální výtvarné soutěže, kterou každoročně vyhlašuje organizace Včelí Království z.s. Hranice. Obrázek na téma "Včelí příbytek" namalujte nebo nakreslete doma a do 26.6. 2020 doručte do ZŠ a MŠ Šromotovo (do školky nebo do školy paní Mrnuštíkové). Soutěž je určena dětem z mateřských škol a žákům z prvního stupně základní školy. Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích:

1. kategorie: mateřské školy

2. kategorie: 1. třídy ZŠ

3. kategorie: 2.-3. třídy ZŠ

4. kategorie: 4.-5. třídy ZŠ

Formát výkresu je A4. Úkolem soutěžících je ztvárnit, jak vidí a vnímají včely v přírodě a jak včely žijí v dutinách stromů v úlech. Výtvarná technika je libovolná.

Každý výkres musí na zadní straně vpravo dole obsahovat tyto údaje: jméno a příjmení autora, třídu - soutěžní kategorii, název školy/školky, kontakt na učitele: Bc. Martina Polláková (pollakova@zssromotovo.cz).

Slavnostní vyhlášení soutěže proběhne na začátku školního roku ve dvoraně zámku.

Mějte se pěkně a přeji spoustu originálních nápadů k tvoření obrázků.

Bc. Martina Polláková, vedoucí učitelka MŠ