Prázdninové soustředění - den třetí

14. 07. 2016     sekce: Volnočasové aktivity     autor: Petr Drábek     tisk: tisk článku

STŘEDA 13. 5. 2016 DOPOLEDNE

Dne 13.7.2016 jsme se ráno chystali na bazén v Olomouci. Vstávali jsme o čtvrt na sedm, abychom stihli vlak který jel v 08:04 se zpožděním desíti minut.Když jsme dojeli do Olomouce paní učitelka nám rozdala lístky na tramvaj a tak jsme nasedli a jeli.Až jsme dojeli k aquaparku tak jsme viděli obrovskou šedou budovu kde bylo napsané aquapark. Když jsme přišli dovnitř paní učitelka koupila náramky a mohli jsme jít do bazénu. V aquaparku bylo spousta zábavy skluzavka, divoká řeka, tobogán a trychtýř vyhřívka a venkovní skluzavka a tobogán.

Dan Šrámek a Martin Kočnar


STŘEDA 13. 5. 2016 ODPOLEDNE

Z Aquaparku jsme šli na oběd do nákupního centra Haná. Pořádně jsme se posilnili dobrým obědem a pak jsme spěchali na tramvaj, která podle očekávání nás měla odvézt k Šantovce, ale vystoupili jsme u kostela sv. Mořice. Rozhodli jsme se vystoupat na věž, která měla 206 schodů. Zajímavé bylo to, že věž měla dvojí schodiště. Jedno vedlo nahoru a druhým se scházelo dolů. Z věže byl úžasný rozhled. Zase jsme se zkoušeli v hledání rúzných míst. Kde je Aquapark, Kopeček, Šantovka a Orloj. Jak jsme slezli z věže, už jsme šli směrem do Šantovky přímo k Premiere Cinemas.Tam jsme si vybrali film, jaký kdo chtěl. Většina šla na Den Nezávislosti: Nový Útok a dále na výběr byly Hledá se Dory a Než jsem Tě poznala. Vyzvedli jsme si lístky a 3D brýle. Měli jsme i možnost něco si nakoupit. Za hodinu začínaly filmy. Filmy byly super.

Jakub Rössner, Tomáš Andrys


STŘEDA 13. 5. 2016 VEČER

Po filmech jsme měli  ještě chvilinku v Šantovce. Protože jsme si pospíšili, stihli jsme tramvaj. Do tramvaje jsme se všichni vlezli, protože ve večerních časech už nikdo nejel. Na nádraží jsme čekali na vlak. Protože všechny děti měly hlad, tak jsme si šli koupit večeři v podobě bagety a kofoly. Vlak měl jako vždy zpoždění a museli jsme dlouho čekat. Cesta vlakem proběhla v klidu. Měli jsme skoro celý vagón pro sebe. Ve vlaku byl každý na tabletu a na elektronice. Do Hranic jsme přijeli s velkým zpožděním. Cesta z nádraží nám uběhla rychle, protože jsme si povídali zážitky z filmů a celého středečního dne. Protože jsme v tělocvičnách měli svinčík, rozhodla paní učitelka a pan učitel, že si nejdříve musíme uklidit a pak jít už jít spát. A dlouhým spánkem jsme zakončili náš středeční večer.

Text by: Dušánková Magdaléna a Václav Koutný :D 

 

 

Fotogalerie

 
 

Nejčtenější články