Bleší trh - druhý ročník

12. 04. 2016     sekce: Parlament     autor: Hana Purgertová     tisk: tisk článku

Druhý ročník Blešího trhu nabídl spoustu úžasných kousků, které vám doma chyběly. Ti z vás, kteří v pondělí 11. dubna 2016 přišli, měli možnost si za velmi příznivé ceny nakoupit skvělé drobnosti. Sortiment byl opravdu bohatý a ceny jednotlivých věcí se pohybovaly od 1 Kč do 20 korun. I když byly ceny napsány na cenovkách, bylo možno smlouvat, takže nakupující i prodejci si užívali velkou zábavu. Nejdůležitější bylo to, že všichni prodejci něco prodali, utržili nějakou sumu peněz a většina si také k radosti ostatních prodejců něco zakoupila. Letos šli na odbyt plyšáčci, náramky, drobné ozdůbky, DVD  a  dokonce „hadříky“. Kája Svobodová ze 7. A  se  pokusila o prodej oblečení. Vše měla čisté, vyžehlené, krásně poskládané a s cenovkami, které si vytvořila na počítači, vytiskla a připevnila špendlíkem na oděv. Mladé dámy tak odcházely s pěknými tričky nebo šaty. Vznikl tak nápad uspořádat „dámskou burzu s hadříky“.

Akce se velmi povedla. Zájemci si odpolední hodinku strávili v pohodové  atmosféře, učili se účelně komunikovat, setkávali se s různými  situacemi a snažili se o jejich vyřešení. 

Kdo prodával?

Z 2. A Aaron Frolich a Danek Stržínek, z 3. A Vera Vítková a Míša Janečková, z 3. B Kája Jurásková, Marianka Matová a Patrik Toman, z 5. A Danek Hanzl, Danek Zedek, Terezka Krejčiříková, Laura Polnischová, sourozenci Viki a Ondra Smékalovi a ze 7. A Kája Svobodová.

Zapsala: Hana Purgertová

 

Fotogalerie