Přecházíme na čipy

12. 06. 2017     sekce: Jídelna     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Od 1.9.2017 nahrazujeme u odběru obědů dosavadní karty čipy. Výhodu spatřujeme ve více oblastech:

• čip je odolný proti poškození i proti běžnému opotřebení a vydrží tak bez problémů celých devět let docházky
  • čip se dá umístit na klíče a tudíž jej můžu nosit neustále při sobě a nemusím tak řešit náhradní stravenky

Pro odběr stravy budou muset mít všichni strávníci k dispozici tento čip. Mohou si jej pořídit už nyní a vyhnout se tak frontám, které očekáváme v posledním týdnu srpna. Za čip zaplatí zálohu 120 Kč. Pokud jej při ukončení školní docházky vrátí nepoškozený (nepopsaný, mechanicky nepoškozený, čistý), bude jim vrácena záloha v plné výši. V opačném případě budeme muset vratnou zálohu snížit o náklady na přepouzdření. V tomto případě bude strávníkovi vráceno 80 Kč.

Na výběr máte čip barvy černé, modré, zelené, tyrkysové, růžové a červené. Neváhejte a zajděte si pořídit čip k paní Jaškové, vedoucí školní jídelny, co nejdříve.