Anketa pro rodiče - jak jste spokojeni se školou?

09. 12. 2016     sekce: Informace     autor: Radomír Habermann     tisk: tisk článku

Vážení rodiče,

během listopadu jsme Vás požádali, abyste nám poskytli zpětnou vazbu prostřednictvím ankety. Dotazníky obdrželi všichni rodiče dětí 2. až 9. tříd, tj. celkem jsme rozdali cca 500 dotazníků. Rodiče mohli využít dvou způsobů vyplnění dotazníku. Buď mohli zvolit elektronické šetření nebo mohli dát přednost tužce a papíru. Celkem se nám vrátilo asi 300 dotazníků, což činí návratnost 60 %. Dotazník byl poměrně rozsáhlý, proto děkujeme všem rodičům, kteří jej vyplnili. Rodiče využili i tu možnost, že neodpověděli na všechny otázky. Proto uvádím asi 300 dotazníků, přesný počet odpovědí se na jednotlivé otázky liší.

Slíbili jsme, že Vás postupně seznámíme s výsledky tohoto dotazníkového šetření. Prostřednictvím webu Vám taky odpovíme na dotazy či připomínky, které se z Vaší strany objevovaly nejčastěji. Již jsme se zabývali Vašimi návrhy či připomínkami týkajících se zázemí školy.

Jako první Vám přinášíme výsledky obecného hodnocení naší školy. Pro snazší přehled jsou pozitivní hodnocení označena modrou barvou, negativní barvou žlutou. Pokud jste nemohli danou oblast posoudit, je využita barva zelená.