Okrskové kolo ve florbalu

02. 11. 2016     sekce: Akce školy     autor: Ivana Andrýsková     tisk: tisk článku

Ve středu 2.11. proběhla okrsková kola mladších a starších žákyň ve florbalu u nás na Šromoťáku. Naše škola byla pořadatelem obou katagorií. Nejdříve odehrály zápasy mladší dívky. O postup do okresu se popraly ZŠ 1. máje, ZŠ Hustopeče a ZŠ a MŠ Šromotovo. Vítězkami se po krásných, bojovných zápasech stalo družstvo ze ZŠ 1. máje, druhá byla naše škola a třetí ZŠ Hustopeče.

Naši školu reprezentovaly: 6.A Šimková Karolína, 6.B Václavková Aneta, Bajcarová Alžběta, Horáková Anežka, 6.C Lekešová Dominika, 7.A Lýsková Anežka, Nehybová Andrea, Minaříková Nikola, 7.B Špiříková Valérie

Potom přišla na řadu starší děvčata. Šest zápasů mezi sebou odehrály družstva z Hustopeč, Šromoťáku, 1. máje a Všechovic. Opět byl k vidění pěkný florbal, vyrovnané a bojovné zápasy. Vítězem se stal nakonec tým děvčat ze Všechovic, druhá skončila naše škola, třetí místo patřilo 1. máji a čtvtá byla děvčata z Hustopeč.

Naši školu reprezentovaly: 9.A Hendrychová Tereza, Adzimová Ema, Dušánková Magdaléna, 8.A Dušánková Dagmar, Juráňová Nikol, Reková Adriana, 8.B Číhalová Petra, Kočnarová Terezie, Maródiová Aneta.

Díky všem za vzornou reprezentaci školy a starším holkám držte pěsti, protože spolu se ZŠ Všechovice postoupily do okresního kola!!!