Okrsková kola ve florbalu

11. 11. 2016     sekce: Akce školy     autor: Ivana Andrýsková     tisk: tisk článku

Ve  středu 9.11.2016 se na naší škole, která byla pořadatelem všech okrskových kol ve florbalu, utkalo sedm týmů mladších žáků o postup do okresního kola. Z první skupiny, kde hrály ZŠ 1. máje, ZŠ Osecká Lipník a ZŠ Hustopeče, postoupili kluci z Osecké z Lipníka. Z druhé skupiny, ve které hrály ZŠ Struhlovsko, ZŠ Všechovice, ZŠ Drahotuše a ZŠ Šromotovo, postoupili kluci z Drahotuš. Naši skončili na skvělém 3. místě.

Naši školu reprezentovali: 7.B Hložek Lukáš, Kušner Michal, Stodůlka David, Randýsek František, Blažek Matěj, 7.A Klein Martin, 6.B Trna David, 6.A Polášek Ctirad

Ve  čtvrtek 10.11.2016 proběhlo poslední okrskové kolo, ve kterém seutkalo sedm týmů starších žáků, opět o postup do okresního kola. Z první skupiny, kde hrály Drahotuše, Struhlovsko a Hustopeče, postoupili kluci z Hustopeč. Z druhé skupiny, ve které hrály Osecká Lipník,  Všechovice, 1. máje Hranice a Šromotovo, postoupili kluci z 1. máje. Naši skončili na krásném 3. místě.

Naši školu reprezentovali: 8.A Kuča Martin, Koutný Václav, Pavel Roman, 8.B Andrys Tomáš, 9.A Klimkovský Dominik, Horáček Jakub, Nejedlý David, Rác Ondřej, 9.B Sehnalík Lukáš.

Mladší i starší kluci odvedli vynikající výkony. Díky všem za vzornou reprezentaci školy!!!