Mokrá štafeta

24. 03. 2016     sekce: Akce školy     autor:     tisk: tisk článku

V úterý 15. března se konal 10. ročník plaveckých závodů základních a středních škol pod názvem „Mokrá štafeta“. Tuto akci tradičně pořádá Dům dětí a mládeže Hranice ve spolupráci s městem. Letos jsme se vydali na Plovárnu s cílem vylepšit loňské třetí místo a to se nám také nakonec povedlo. Štafeta má specifické podmínky účasti. Každý plave 50 m a družstvo musí tvořit: 4 mladší žáci - 1. stupeň ZŠ (bez ohledu na pohlaví) + 3 hoši – 6. třída + 3 hoši – 7. třída + 3 hoši – 8. třída + 3 hoši – 9. třída + 4 dívky – 2. stupeň ZŠ (bez ohledu na věk). Součástí jsou i závody jednotlivců, kde jsme měli početné zastoupení.

Děkujeme za reprezentaci školy !!!

Zde je výsledková listina.

1 ZŠ 1. máje     15:06,29
2 ZŠ a MŠ Šromotovo     15:58,79
3 ZŠ a MŠ Struhlovsko     16:32,47
4 ZŠ a MŠ Drahotuše     18:26,79

Závody jednotlivců:

1 Kasparová Kateřina ZŠ a MŠ Šromotovo 4. 0:45,38
2 Polcerová Adéla ZŠ a MŠ Sluníčko s.r.o 3. 0:45,59
3 Berná Leona ZŠ a MŠ Ústí 3. 0:45,65
4 Kulhánková Barbora ZŠ a MŠ Drahotuše 4. 1:16,96

 

1 Tibitanzel Simon ZŠ 1. máje 5. 0:42,34
2 Kunovský Radim ZŠ 1. máje 5. 0:43,12
3 Pečner Václav ZŠ 1. máje 5. 0:43,24
4 Hotař Jiří ZŠ a MŠ Ústí 3. 0:46,11
5 Světnický Pavel ZŠ a MŠ Drahotuše 4. 0:46,63
6 Hrazdil Adam ZŠ a MŠ Struhlovsko 5. 0:48,93
7 Seibert Michal ZŠ a MŠ Šromotovo 4. 0:49,55
8 Kučera Martin ZŠ a MŠ Drahotuše 5. 0:50,31
9 Kučera Lukáš ZŠ a MŠ Drahotuše 5. 0:54,68
10 Trousil Karel ZŠ 1. máje 5. 0:55,31
11 Klimkovský David ZŠ a MŠ Drahotuše 5. 0:57,43

 

1 Oravová Adéla Gymnázium Hranice 8. 0:34,14
2 Witoszová Zuzana ZŠ 1. máje 8. 0:34,71
3 Hotařová Eva ZŠ a MŠ Šromotovo 7. 0:35,15
4 Částečková Alena ZŠ a MŠ Drahotuše 7. 0:36,42
5 Michálková Jana ZŠ 1. máje 9. 0:41,23
6 Brychtová Adéla ZŠ a MŠ Šromotovo 6. 0:41,64
7 Kračmarová Lenka Gymnázium Hranice 9. 0:41,80
8 Blahová Viktorie ZŠ 1. máje 7. 0:41,84
9 Berná Zuzana ZŠ a MŠ Šromotovo 6. 0:42,07
10 Stuchlíková Anna ZŠ 1. máje 6. 0:42,68
11 Číhalová Julie ZŠ a MŠ Šromotovo 6. 0:43,84
12 Pavlicová Nora ZŠ a MŠ Šromotovo 6. 0:44,27
13 Fiedorová Barbora ZŠ 1. máje 6. 0:47,64
14 Šatánková Karolína ZŠ a MŠ Drahotuše 6. 0:47,78
15 Tomečková Jana ZŠ a MŠ Struhlovsko 6. 0:49,42
16 Münsterová Tereza ZŠ a MŠ Šromotovo 6. 0:49,82
17 Křístková Viktorie ZŠ 1. máje 6. 0:56,68

 

1 Kobliha Zdeněk Gymnázium Lipník n.B 9. 0:32,48
2 Žerávek Filip Gymnázium Hranice 9. 0:34,10
3 Sedlák Jiří ZŠ a MŠ Struhlovsko 6. 0:35,01
4 Špiřík Vítězslav ZŠ a MŠ Šromotovo 9. 0:37,79
5 Pečner Bronislav ZŠ 1. máje 9. 0:37,95
6 Durčák Samuel ZŠ a MŠ Struhlovsko 9. 0:38,17
7 Kaspar Michal ZŠ a MŠ Šromotovo 9. 0:38,56
8 Tureček Daniel ZŠ a MŠ Struhlovsko 9. 0:39,18
9 Chytrý Martin ZŠ a MŠ Drahotuše 7. 0:40,24
10 Maruštík Adam ZŠ a MŠ Struhlovsko 9. 0.40,54
11 Kuča Martin ZŠ a MŠ Šromotovo 7. 0:43,09
12 Mičkal Mikuláš ZŠ a MŠ Šromotovo 8. 0:43,26
13 Kaspar Jan ZŠ a MŠ Šromotovo 8. 0:45,76
14 Němeček Tomáš ZŠ a MŠ Struhlovsko 6. 0:48,64
15 Lukavský David ZŠ a MŠ Struhlovsko 6. 0:55,31
16 Detvay Pavel ZŠ a MŠ Drahotuše 7. 0:58,52
17 Koláček Ondřej ZŠ a MŠ Drahotuše 6. 1:03,52
18 Filipi Jan ZŠ a MŠ Šromotovo 9. 1:05,47
19 Hynčica Tomáš ZŠ a MŠ Drahotuše 7. 1:14,41
 

Fotogalerie

 
 

Nejčtenější články