Lyžařský výcvikový kurz 7.A,B,C

01. 02. 2018     sekce: Akce školy     autor: Ivana Andrýsková     tisk: tisk článku

Týden od 22. do 27. ledna jsme jako každý rok strávili se sedmáky na lyžařském výcvikovém kurzu na Soláni-Bzové, na chatě Karolínka. Šedesát kluků a děvčat rozdělených do pěti družstev podle výkonnosti se učilo nebo zdokonalovalo v lyžařských dovednostech. S dětmi bylo na lyžáku šest učitelů, kteří je učili lyžovat, připravovali pro ně přednášky i zábavu a celý týden se o ně starali . V pátek proběhly závody v duchu blížících se ZOH a večer pak předávání diplomů a medajlí za závody a také sněhuláckých vysvědčení každému lyžaři. Tradičně jsme lyžák zakončili častuškami, ve kterých se objevily nej… zážitky z celého týdne!!!

A jak se dětem na lyžáku líbilo?

Lyžák byl super, líbily se mi častušky.

Mně se lyžák líbil, chtěla bych tam jet znovu. Byla tam sranda. Večer byl taky dobrý. Poznali jsme se s jinou třídou.

Skvělý svah a lyžování.

Líbily se mi častušky a taky to, že jsme byli všichni spolu.

Lyžák byl perfektní, asi největší zážitek ze základní školy. Jako třída a hlavně celé sedmičky jsme se stmelili a spřátelili. Byl to super zážitek!

Napadne mě, jak jsem 3x spadla z vleku a museli ho kvůli mě zastavit a proto jsme začali říkat „seznamka“, protože jak jsme odešli ze sjezdovky, lidé se nás ptali, co nám je.

Půlnoční svačinky, Markovo mluvení ze spaní.

Na lyžáku se mi moc líbilo. Super byla hra „koště“. Velká sranda byla s panem učitelem Drábkem.

Častušky!

Je to velmi zábavný pobyt na chatě Karolínka, kde lyžujete se svými kamarády nebo poznáváte nové. Je tam legrace.

Nejlepší lyžák všech dob. Sranda byla, když jsme byli všichni zticha, když přišli učitelé, ale všechno tam bylo super.

Lyžák se mi moc líbil, nejvíc mě pobavily večerní programy, nejlepší hry na světě.

Bylo to super, nejvíce polystyrenové stropy. Skvělé bylo lyžování s panem učitelem Kristkem, moc se mi tam líbilo.

Lyžák byl plný zábavy, radosti, „bouraček“, které jsme za ten týden zažili.

Neskutečný zážitek, nejvíc jsem si to užila a jsem ráda, že jsme se třídy sblížily.

Plno zábavy, ponaučení, zážitků. Jo a mám pocit, že to byla asi ta nejlepší školní akce!