Krajská soutěž Pythagoriáda

19. 06. 2016     sekce: Akce školy     autor: Petra Kunovská     tisk: tisk článku

V pátek se v prostorách naší školy sešlo 45 žáků z 34 škol Olomouckého kraje. Všichni soutěžící byli úspěšnými řešiteli okresního kola oblíbené matematické soutěže Pythagoriády. Z každého okresu byl do soutěže pozván minimálně jeden soutěžící z každé kategorie.

Výsledkové listiny:

5. ročník:

1. Jaroň Tomáš ZŠ Česká Ves
2. Gregůrková Nikola FZŠ Olomouc, Hálkova 4
3. Kaprál Lukáš ZŠ Želatovice
4. Šimíček Petr ZŠ a MŠ Horní Moštěnice
5. - 6. Kolář Jan ZŠ Mohelnice, Vodní 27
5. - 6. Vystavěl Oto ZŠ a MŠ Jana Železného, Prostějov
7. - 10. Bílý Martin ZŠ a G města Konice
7. - 10. Dreiseitlová Jana ZŠ a MŠ Rokytnice
7. - 10. Navrátilová Marie ZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 1503
7. - 10. Tabery Lukáš ZŠ a MŠ Smržice
11. - 12. Andrýsková Eliška ZŠ Přerov, U Tenisu 4
11. - 12. Horáková Hana ZŠ a MŠ Olomouc, Demlova 18
13. - 14. Búranová Adriana ZŠ Zlaté Hory
13. - 14. Kostka Jan ZŠ a MŠ Hranice, Šromotovo
15. Poljaková Lenka ZŠ Jeseník, Nábřežní 28

6. ročník:

1. Navrátil Štěpán Slovanské gymnázium Olomouc
2. Filipová Dominika Gymnázium Jakuba Škody, Přerov
3. Prustoměrská Kristýna Gymnázium Jana Opletala Litovel
4. - 5.    Koláček Jan ZŠ a MŠ Hanušovice
4. - 5. Sedláček Jiří Slovanské gymnázium Olomouc
6. Pelikán Jan Gymnázium Zábřeh
7. - 9. Botor Jan ZŠ a MŠ Horní Moštěnice
7. - 9. Mičkech Vít ZŠ Šumperk, Šumavská 21
7. - 9. Patsch Tomáš Slovanské gymnázium Olomouc

7. ročník:

1. Ptáčník Štěpán Gymnázium Uničov
2. Harapát Antonín Gymnázium Šumperk, Masarykovo nám. 8
3. Vrťo Filip Gymnázium Jakuby Škody, Přerov
4. Raclavská Vlaďka              Slovanské gymnázium Olomouc
5. - 6.       Grohmann Ondřej Gymnázium Olomouc - Hejčín
5. - 6. Spilka Radim  ZŠ a MŠ Hranice, Šromotovo
7. Ondruch Filip Gymnázium Jeseník, Komenského 281

8. ročník:

1. Uramová Šárka Gymnázium Hranice
2. Švarc Dominik Gymnázium J. Blahoslava a SpgŠ Přerov
3. Francová Veronika             CMG, ZŠ a MŠ Prostějov
4. - 7. Antes Josef Gymnázium Uničov
4. - 7. Čech Denis ZŠ Zlaté Hory
4. - 7. Kučera Mikuláš Slovanské gymnázium Olomouc
4. - 7. Tomiš Dominik ZŠ Přerov, Želatovská 8
8. - 11. Bašta Ondřej ZŠ Zábřeh, Školská 406
8. - 11. Prokop Břetislav Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice
8. - 11. Sojka Samuel ZŠ Šumperk, Šumavská 21
8. - 11. Španger Jakub ZŠ Česká Ves
12. - 13. Astr Vojtěch Gymnázium Kojetín, Sv. Čecha 683
12. - 13.  Hulík Michael ZŠ Šumperk, 8. května 63
14. Běhavý Matyáš CMG, ZŠ a MŠ Prostějov

 

 

Fotogalerie

 
 

Nejčtenější články