Badmintonový turnaj dvojic

22. 04. 2016     sekce: Akce školy     autor:     tisk: tisk článku

V úterý 19.4.2016 se v naší tělocvičně uskutečnil 2. ročník badmintonového turnaje pro žáky a přátele naší školy. Děti si můžou vytvořit dvojici s kamarádem, kamarádkou, mamkou, taťkou, bráchou, ségrou, babičkou, dědou, tetou, strejdou, učitelem, prostě s kým chtějí. Letos hráli kluci i holky, malí, větší i jeden dospělák! Protože badminton patří k nejrychlejším raketovým sportům, hráči po skončení zápasů podle toho také vypadali. Ze sedmi přihlášených dvojic přišlo nakonec pět. Utkaly se mezi sebou v jedné skupině každý s každým. Hrálo se podle upravených pravidel na dva sety do 15 bodů. Všichni si hru užili, vydali ze sebe maximum, předvedli své nejlepší badmintonové „umění“! Vítěz může být však jen jeden, v tomto případě jedna dvojice. Letos si 1. místo vybadmintonovali Lukáš Petřek s Michalem Kasparem z devítky. Všichni dostali zasloužené ceny – medajli, diplom a sladkou dobrotu od SRPŠ. Díky všem za účast, a je super, že jste protáhli své tělo při príma hře!!!:-)