Výsledky Literární soutěže pro 6. - 9. ročník

06. 04. 2017     sekce: Akce školy     autor: Renata Dohnálková     tisk: tisk článku

Vzhledem k náročnosti otázek jsme hodnotili příspěvky ve dvou kategoriích. Otázky se týkaly především literatury, znalostí o spisovatelích a ilustrátorech. Pro některé žáky byla jistě velkou výhodou skutečnost, že rádi a často čtou. Proto pro ně byly otázky týkající se známých knih jistě jednoduché. V I. kategorii pro žáky 6. a 7. tříd jsme hodnotili příspěvky 14 žákyň a 4 žáků, v II. kategorii pro žáky 8. a 9. tříd jme hodnotili příspěvky 7 žákyň a 2 žáků.

Poslední otázka byla pro obě kategorie stejná. Žáci měli odhadnout, kolik knih máme ve školní knihovně pro II. stupeň. SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ BYLA 1100 KNIH. Tuto otázku správně zodpověděly poze 3 žákyně.

Výsledky Literární soutěže

I.kategorie:

1. místo

Horníková Míša 6.A

Berná Zuzana 7.A

Habermannová Tereza 6.A

Kolářová Jana 6.C

Minaříková Nikola 7.A

Dohnálková Veronika 7.B

II.kategorie:

1. místo

Habermannová Adéla 9.A

Hlavicová Alena 9.A

2. místo Cinnová Adéla 8.A

Nejlepším blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za účast.