Úspěchy žáků

Seznam oceněných žáků ZŠ a MŠ Šromotovo, Hranice zřizovatelem za školní rok 2016/2017

Bělík Filip, 9. A

8. místo v celorepublikové soutěži  informatiky IT SLOT Praha

Hawiger Štěpán, 6. B

2. místo v krajském kole matematické soutěže Pangea Olomouc

Hegarová Denisa, 5. B

3. místo v krajském kole matematické soutěže Pangea Olomouc

Hegarová Simona, 8. B

3. místo v konverzační soutěži ve francouzském jazyce v Olomouci

8. místo v okresním kole matematické soutěže Pythagoriáda v kategorii 8. ročníků

3. místo v okresní soutěži informatiky Najdi v sobě ajťáka Lipník n. Bečvou

3. místo ve výtvarné soutěži Hranice očima děti

Hlavicová Alena, 9. A

2. místo v krajské soutěži informatiky v Orlové – kategorie WORD

6. místo v krajském kole konverzační soutěže v německém jazyce

Hnilička Mikuláš, 4. A

2. místo v krajském kole matematické soutěže Pangea – pro 4. ročníky

Hýža Dominik, 8. A

3. místo v krajském kole matematické soutěže Pangea Olomouc

4. místo v okresní soutěži informatiky Najdi v sobě ajťáka Lipník n. Bečvou

Janečková Michaela, 4. A

1. místo v krajském kole matematické soutěže Pangea – pro 4. ročníky

Juhaňáková Pavla. 5. A

3. místo v okresním kole soutěže Matematický klokan

8. místo v okresním kole  matematické soutěže Pythagoriáda

Kostka Jan, 5. B

2. místo v krajském kole Logické olympiády Prostějov, postup do finále v Praze

7. místo v krajském kole matematické soutěže Pangea Olomouc

4. místo v okresním kole soutěže Matematický klokan

3. místo v okresním kole matematické soutěže Pythagoriáda v kategorii 5. ročníků

Smejkal Adam, 9. A

3. místo v krajské soutěži informatiky v Orlové  – kategorie VIDEO

Kolektiv žáků 4. – 5. ročníku

kapitán: Kamidra Dominik

5. A: Tománek Jan, Frgal Ondřej, 5. B: Honeš Tomáš, Seibert Michal, Gajdoš Petr, Trunda Martin,5. C: Kamidra Dominik, Hasilík Filip, 4. A: Zatloukal David, 4. B: Štěpánek Jiří, Bělík Matyáš, Tauber Maxim, 4. C: Mokrovics Roman, Kulás Jan

4. místo v krajském finále fotbalové soutěže McDonald´s Cup

kolektiv žáků 8. B

Bartschová Eliška, Maródiová Aneta,  Rössner Jakub, Smékalová Kristýna, Staník Patrik, Vařeková Melanie

3. místo  v krajské soutěži ruského jazyka ARS Poetica, kategorie A,  oblast slovního projevu

Kolektiv žáků 7. – 8. ročníku

Hegarová Simona, Beneš Vojtěch, 8. B, Nehybová Andrea, Berná Zuzana, 7. A

4. místo v krajském kole Gastrosoutěže – Un concours de cuisine, oblast francouzského jazyka, Ostrava- Vítkovice